Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera module ] bij elkaar passen 387 producten.
Betaalbare Smartphone-opzetstuk Thermische Beeldcamera met 120×90 Resolutie en 12μm Pixelgrootte Wafer-Level-Package
| Detectortype: | Ongekoelde Focal Plane Array-microbolometer |
|---|---|
| Detectorpakket: | Pakket op wafelniveau |
| Oplossing: | 120 × 90 |
iMC112 Infraroodcameramodule met 120×90/12μm Wafer-level Uncooled FPA Microbolometer
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Resoute: | 120×90/12μm |
| Detectortype: | Ongekoelde FPA microbolometer |
Thermische de Cameramodule Ongekoelde horizontaal 30mK van LWIR voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 400x300 60Hz van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Compacte Thermische de Cameramodule 640x512 12μM For Intelligent Hardware van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
RS058/de Infrarode Detector van RS046H MWIR MCT voor Lange afstandtoezicht
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Draagbare Ongekoelde Thermische Beeldcamera met 120x90 Resolutie en USB2.0 Interface voor Industriële Visie
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
MWIR koelde Infrarode Cameramodule voor de Lekkageopsporing niet van het Contactgas
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |

