Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met optionele lens
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Ongekoelde van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR de Cameramodule 400x300
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
HD de gekoelde Infrarode die Detector van MWIR in Veiligheidscamera wordt geïntegreerd
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Sollicitatie: | Systeemintegratie |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
Onverkoelde thermische beeldenbeveiligingscamera kern LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Van de het Toezichtcamera van LWIR de Infrarode Thermische Module 640x512 9Hz 60Hz
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Hoge resolutie LWIR-thermische bewakingscameramodule Niet afgekoeld < 30mK NETD
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde thermische bewakingscamera module LWIR 640x512/17µm
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Ultraheldere 1280x1024 12µm Gekoelde Thermische Module voor Monitoring op Lange Afstand
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Gebruikt voor: | toezichtcamera |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |

