Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Ongekoelde 256x192 12μm Radiometrische Infrarode Thermische Cameramodule voor AIoT
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelhoogte: | 12μm |
De ongekoelde Kern van de de Thermische Weergavecamera van FPA met de Infrarode Detector van 400x300
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Module 640x512 17μm van de Thermische Weergavecamera voor Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Ongekoelde warmtebeeldcameramodule 640x512 17μm voor observatie van dieren
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
De miniatuur van de de Thermische Weergavecamera van VOx FPA Kern 120x90/17μm
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Oplossing: | 120x90 |
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Ongekoelde Geïntegreerd Gemakkelijk van de de Modulekern 120x90/17μm van de Thermische Weergavecamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
Stop in de Ongekoelde Module 640x512 van de Thermische Weergavecamera voor ADAS
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
8~14μm LW de Ongekoelde Module van de Thermische Weergavecamera voor Brandbestrijding
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Hoge de Modulekern NETD <30mk van de Gevoeligheids Infrarode Thermische Camera
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |

