Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera ] bij elkaar passen 91 producten.
Van de de Camerasensor van LWIR VOx FPA Thermisch de Module Sterk Milieuaanpassingsvermogen
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kosteneffectieve ongekoelde LWIR 256×192/12μm thermische camera-module voor mobiele terminal
| Type: | draagbare thermische camera |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met optionele lens
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
OEM Thermische Cameramodule Ongekoelde 256x192/12μm voor de Camera van de Nachtvisie
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Resolutie: | 256x192/12μm |
256×192 Resolutie Onverkoelde LWIR FPA Plug-in Thermal Camera met USB2.0 Interface
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
de Kern van 640x512 12µM Uncooled Thermal Camera voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische camera-module voor het screenen van verhoogde huidtemperatuur 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |

