Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera ] bij elkaar passen 91 producten.
Ongekoelde infrarood cameramodule LWIR 640x512 17μm voor beveiliging & bewaking
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Draagbare 120×90/12μm Wafer-level Infrarood Cameramodule voor Temperatuurmeting
| Type: | Plug-in warmtebeeldcamera |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
400x300 17μm Compacte Ongekoelde Thermische de Camerakern van de MUNTSTUKreeks
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatuur: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
| NETD: | <40 mK |
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
iLC212 Niet-gekoelde LWIR-infraroodthermische module 256x192 voor beveiligingsthermische camera
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |

