Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera ] bij elkaar passen 91 producten.
Onverkoelde LWIR-infraroodcamera kern 256x192 12μm + 3,2 mm lens voor beveiligingscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG617 ongekoelde Thermische Module met de Infrarode Detector van LWIR 640x512/17μm
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
LWIR-thermische camera-module voor koortsscreening 400x300/17μm voor medische diagnose
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Thermische camera kern 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Geoptimaliseerde Thermische de Cameramodule van ruilmiddel-C iLC212 met 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
400x300 17μm Thermisch van de de Thermische Weergavekoorts van de Camerakern het Onderzoekssysteem
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

