Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir uncooled thermal surveillance camera ] bij elkaar passen 90 producten.
Van de het Toezichtcamera van LWIR de Infrarode Thermische Module 640x512 9Hz 60Hz
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
De ongekoelde Thermische Module LWIR 640x512 17μm van de Toezichtcamera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde thermische bewakingscamera module LWIR 640x512/17µm
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Van de het Toezichtcamera van LWIR de Infrarode Thermische Module 640x512 9Hz 60Hz
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Hoge resolutie LWIR-thermische bewakingscameramodule Niet afgekoeld < 30mK NETD
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
De flexibele Ongekoelde Thermische Module van de Veiligheidscamera met LWIR 640x512 12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat: | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 640x512 17μM For Firefighting en Redding van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Ongekoelde Thermische van de Kernmegapixel van de Veiligheidscamera de Stopreeks
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-cameramodule voor thermische bewaking zonder koeling 640x512 8~14 μm LW
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |

