Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir uncooled thermal surveillance camera ] bij elkaar passen 90 producten.
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
De Module van de resolutie1280x1024 Thermische Weergave met 30 - 180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-thermische camera-module voor koortsscreening 400x300/17μm voor medische diagnose
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-warmtebeeldmodule met een temperatuurmetingsnauwkeurigheid van ±2 °C of ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

