Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
Versneller voor 320x25 30μm Gekoelde Infrarode de Detector Snelle Integratie van MCT MWIR
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
640x512 Resolutie 15μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Infrarooddetector voor Gaslekdetectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤3,5min@20℃@12V |
|---|---|
| NETD: | 25mK (F1.5) |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
Hoge gevoeligheid 320x256/30μm 10mK NETD MWIR gekoelde infrarooddetector voor het detecteren van CO2-gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
23 mm lens MWIR optische gasbeeldvorming gekoelde infrarood module met 320x256/30μm voor industriële toepassingen
| MAAT: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Optionele lens: | 23 mm/55 mm |
320x256/30µm MWIR Gekoelde Infrarood Detector voor CO₂ Visualisatie in Optical Gas Imaging
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
Gekoelde 640x512 15μm LWIR infrarooddetector geïntegreerd in EO-IR-systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
LWIR-gekoelde infrarooddetector met 320x256 resolutie en 30 μm pixelgrootte voor detectie van SF6/NH3-gaslekken
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@24V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Gekoelde 640x512 / 15μm LWIR Infrarooddetector Geïntegreerd in EO-IR Systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

