Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
15 μm 640x512 MCT MWIR gekoelde thermische module met geïntegreerde Dewar koeler assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
OEM Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MWIR MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
320x256/30μm Gekoelde MWIR Thermische Beelddetector met 10mK NETD voor VOC's Gaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Pixelgrootte: | 30μm |
Gekoelde de Cameramodules 320x256 30μm van GAVIN330 MWIR Diverse Zoomlensopties
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Maat: | 150x67x80mm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
Gedempte MWIR-thermische beelddetector met 320x256/30μm voor VOC's Gaslekken detecteren bij 10mK NETD
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058I/LS713/LS734 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Optische gasbeeldvorming MWIR gekoelde camera RS058 voor het visualiseren van onzichtbare VOC's
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Snelle integratie MCT MWIR gekoelde thermische module in drones 50Hz/100Hz
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Hoge Resolutie 1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode de Cameramodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
T2SL de geïntegreerde Detector van IRL van de Dewarvat Koelere Assemblage Dubbele Band Gekoelde
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <9W |
LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldcamera met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor SF6/NH3 Gaslekdetectie
| Gewicht (G): | ≤600g |
|---|---|
| NETD: | 20mK (F1,5) |
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |

