Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
Middengolf MCT gekoelde infrarooddetector FPA 128x128 25μm
| Oplossing: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
128x128 25μm de Geïntegreerde Detector van de Dewarvat Koelere Assemblage MCT IRL
| Oplossing: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
1280x1024 12μm Megapixels Gekoelde FPA-Detector Hoge Gevoeligheid
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
GAVIN615B geïntegreerde Thermische Compacte de Cameramodule van de Veiligheidscamera MCT MWIR
| Detectortype: | Gekoelde MCT IR-detector |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS046 |
| Oplossing: | 640x512 |
Ultra Duidelijke Gekoelde MWIR-Camerakern
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Thermische de Cameramodule van GAVIN615B Coold MWIR
| Detectortype: | De gekoelde Detector van MCT IRL |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS046 |
| Resolutie: | 640x512 |
MWIR MCT Infrarood Thermal Imaging Module 1280x1024/12μm
| Type: | MWIR Camera Module |
|---|---|
| De Detector van IRL: | Gekoelde detector |
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
EYAS330 MWIR Gekoelde Cameramodules Infrarood Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Thermische Module voor Gaslekdetectie
| Grootte (mm): | 142×58,5×80 |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
| Functie: | Detectie van gaslekken |

