Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
RS422 99,5% de Kern 1280x1024 12μM van Pixelrate cooled ir detector module
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoelde IR-detectormodule Core 1280x1024 12μM voor bewaking op lange afstand
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μm
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
VOC's Gaslekket detectie gekoelde MWIR thermische beeldscherm 320x256/30μm
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058I/LS713/LS734 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Van de de Cameramodule 640x512 15μm van RS046 MCT MWIR de Geïntegreerde Structuur
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
15μm 640x512 MCT MWIR de Camerakern koelde Infrarode Detector Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
1280x1024 MCT MWIR gekoelde thermische camera-module met 1~100Hz beeldsnelheid
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Hoge Kern 15μm 640x512 van de Framesnelheidmwir Thermische Camera met de Koeler van RS058 Cryo
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Hooggevoelige MCT MWIR-infraroodcamera-kern met nabijheidsbord
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |

