Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir infrared thermal imaging detector ] bij elkaar passen 214 producten.
15μm 640x512 Gekoelde IRL de Cameramodule van de Detectorintegratie MCT MWIR
| Resolutie: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm |
De hoge Module 320x256/Gekoelde 30μm MCT MWIR van de Gevoeligheids Thermische Camera
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 1 ~ 200 Hz instelbaar |
| Maat: | 142x58,5x71mm |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
T2SL de geïntegreerde Detector van IRL van de Dewarvat Koelere Assemblage Dubbele Band Gekoelde
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <9W |
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
320x256 30μm Dubbele de Seriedetector van het Kleuren Brandpuntsvliegtuig
| Resolutie: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm (mw); 7.7~9.5μm (LW) |
| Het koelen tijd: | <8min |
320x256/30μm MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera voor het visualiseren van gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| Detectorresolutie: | 320x256 |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera met 640x512/15μm voor detectie van hooggevoelige gaslekken
| Digitale video: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR gekoelde optische gas-imaging module met 10mK NETD voor gaslekken detectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Pixelgrootte: | 30μm |

