Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir infrared thermal imaging detector ] bij elkaar passen 214 producten.
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Thermische Module voor Gaslekdetectie
| Grootte (mm): | 142×58,5×80 |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
320x256/30μm Pixelgrootte 20mK NETD Optische gasbeeldvorming afgekoelde infrarooddetector voor gaslekdetectie
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
OGI Optical Gas Imaging Camera met 640x512 resolutie, 25mK NETD voor gaslekken detectie
| De resolutie van de detector: | 640x512 |
|---|---|
| NETD: | 25mK (F1.5) |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
Camera van de het Gasweergave van OGI de Optische met RS422-Mededeling
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Ongekoelde Infrarood Cameramodule 256×192/12μm Pixelgrootte voor Consumentenelektronica
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
RS422 99,5% de Kern 1280x1024 12μM van Pixelrate cooled ir detector module
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μm
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Hoge Gevoeligheidsogi Infrarode Camera voor Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

