Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ plug612 security camera module ] bij elkaar passen 25 producten.
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met optionele lens
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
PLUG612 Ongekoelde LWIR-camerakern 640x512 12μm met heldere thermische beeldvorming
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
PLUG612 ongekoelde LWIR-Camerakern 640x512 12μm met Duidelijke Thermische Weergave
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Heldere Thermische Beeldvorming LWIR Ongekoelde Camera Kern PLUG612 640x512/12µm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
Thermische camera kern 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Handmatig scherpstellen thermische camera kern met 640×512 resolutie 8μm tot 14μm spectraal bereik
| Focus: | Handmatig |
|---|---|
| Oplossing: | 640 × 512 |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
Handmatige 4V~6V thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal 19mm/24mm
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Oplossing: | 640 × 512 |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |

