Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ plug612 security camera module ] bij elkaar passen 25 producten.
Onverkoelde brandpuntvlakken, thermische camera kern 50Hz beeldsnelheid 67g
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
| Oplossing: | 640 × 512 |
Onverkoelde LWIR thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal Lens 19mm/24mm
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
640x512 12um Thermal Imaging Module 8μm tot 14μm NETD < 40mK
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Uitbreidingscomponenten: | VPC/USB3.0/GigE/Cameralink |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
67 g infrarood detector 8 μm-14 μm spectraal bereik
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |

