Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ security lwir thermal camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Draagbare 120×90/12μm Wafer-level Infrarood Cameramodule voor Temperatuurmeting
| Type: | Plug-in warmtebeeldcamera |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
650x512 thermische die Weergavemodule in UAV Nuttige lading wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Typische NETD: | ≤40mK |
Module van de stralings de Vrije Infrarode Camera voor Medisch Thermisch Beeldonderzoek
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Infrarode Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera Antiglans met Intelligent Alarm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG612R de ongekoelde Kern van de Hommel Thermische Camera voor Brandbestrijdingsrescuse
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Radiometrische ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 Spectrumbereik 8~14 μm voor drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

