Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ security lwir thermal camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
De flexibele Ongekoelde Thermische Module van de Veiligheidscamera met LWIR 640x512 12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat: | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
640x512 / 12μm LWIR Thermische Module Ongekoelde Veelvoudige Standaardinterfaces
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De ongekoelde Module van de de Veiligheidscamera van LWIR 256x192/12μm Thermische
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Gewicht: | 8.9g±0.5g (met inbegrip van 3.2mm lens) |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
Ongekoeld LWIR-de Kern640x512/17μm Sterk Milieuaanpassingsvermogen van de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-drone thermische camera 640x512 12μm voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
VOx Thermische Camera voor Koortsopsporing, LWIR-Camerakern 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR thermische nachtzichtcamera 384x288 17μm thermische camerakern
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Thermische camera voor koortsdetectie, ongekoelde LWIR thermische module 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

