Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ security lwir thermal camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Ongekoelde Infrarode de Thermische Weergavemodule 640x512/12μm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Stop-r Ongekoelde Radiometrische Infrarode de Cameramodule van LWIR met Thermografie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Flexibele Ongekoelde Thermische Imager Modulekern met LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Kern van de de Thermische Weergavecamera van LWIR met 25Hz/30Hz-Kader Rate For ADAS
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Weergavemodule 256x192/12μm voor Veiligheidscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini-thermische camera Core Onverkoelde FPA-infraroodcameramodule 256x192/12μm met thermografie
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

