Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal imaging surveillance camera ] bij elkaar passen 151 producten.
Ultra-compacte plug-in warmtecamera met 256×192 resolutie en 12μm pixelgrootte microbolometer
| Oplossing: | 256×192 |
|---|---|
| Pixelgrootte: | 12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
RS058/de Infrarode Detector van RS046H MWIR MCT voor Lange afstandtoezicht
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ultra-compact 256×192 resolutie 12μM pixelgrootte plug-in thermische camera infrarood cameramodule
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
OEM MCT MWIR Hoogresolutie gekoelde camera module 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
256×192/12μm resolutie Plug-in thermische camera met USB2.0-interface en focusvrij ontwerp
| Resolutie infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Beveiligingsbewaking MWIR gekoelde infrarooddetector 640x512/15μm
| Sollicitatie: | Veiligheid Controle |
|---|---|
| Technologie: | Infrarode Thermische Weergave |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

