Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal imaging surveillance camera ] bij elkaar passen 151 producten.
niet-gekoelde thermische beeldenbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Onverkoelde thermische infraroodbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Onverkoelde thermische beeldenbeveiligingscamera kern LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Hoge nauwkeurigheid 256×192/12μm Pixelgrootte Onverkoelde thermische beeldvorming module voor temperatuurmeting
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Type: | Niet-gekoelde thermische module |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Ongekoelde van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR de Cameramodule 400x300
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
Draagbare Ongekoelde Thermische Beeldcamera met 120x90 Resolutie en USB2.0 Interface voor Industriële Visie
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Lichtgewicht ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 120×90/12μm voor AIoT-toepassingen met USB 2.0-interface
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| thermische beeldsensoren: | 120x90/12 µm |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |

