Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal imaging surveillance camera ] bij elkaar passen 151 producten.
Plug-in 256×192/12μm ongekoelde thermische beeldvorming module met USB2.0 interface en 25Hz framerate voor snelle integratie
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
Stop in de Ongekoelde Module 640x512 van de Thermische Weergavecamera voor ADAS
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Mini Camera Module 256x192 voor de Camera van het Thermische Weergavetoezicht
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 70mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beveiligingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van VOx met Nauwkeurigheid Op hoge temperatuur ±2℃
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MWIR koelde Infrarode Thermische Weergavedetector voor Toezichtcamera
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512/12μm |
| Sollicitatie: | Beveiligingsmonitoring |
Duidelijke thermische beeldvorming MWIR-gekoelde IR-detector 640x512/15μm
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
|---|---|
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
| Bedrijfstemperatuur: | -45℃~+71℃ |
400x300 / 17µm Ongekoelde Infrarood Detector Voor Bewakingscamera
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |

