Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera module ] bij elkaar passen 346 producten.
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |
RS046H spleet Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Koelvermogen: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <3,5 W (130 mW bij 100 K bij 20 °C) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
15μm 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector met RS058 Integraal Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Flexibele MWIR koelde Infrarode Detectors met RS046H Gespleten Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |

