Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera module ] bij elkaar passen 346 producten.
PLUG612R de ongekoelde Kern van de Hommel Thermische Camera voor Brandbestrijdingsrescuse
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
LWIR VOx Microbolometer Onverkoelde infrarooddetector 400x300/12μm voor thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ultra-compacte plug-in warmtecamera met 256×192 resolutie en 12μm pixelgrootte microbolometer
| Oplossing: | 256×192 |
|---|---|
| Pixelgrootte: | 12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Draagbare en kosteneffectieve iMC112 Thermische Beeldvormingsmodule met 120×90 Resolutie
| Resoute: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
| Gebruikt voor: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
Gekoeld Optisch de Camera320x256/30μm RoHS Certificaat van de Gasweergave
| Sensor: | IR-sensor |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Dongle-formaat thermische camera met 120×90 resolutie en USB2.0-interface voor mobiele apparaten
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
MWIR koelde Infrarode Thermische Weergavedetector voor Toezichtcamera
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512/12μm |
| Sollicitatie: | Beveiligingsmonitoring |
650x512 thermische die Weergavemodule in UAV Nuttige lading wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Typische NETD: | ≤40mK |

