Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
Radiometrische 120x90-resolutie 12μm Pixel Pitch Uncooled LWIR thermische module voor AIoT-toepassingen
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Pixelhoogte: | 12μm |
Niet-gekoelde thermische camera-module met 1280x1024 resolutie en 12μm pixelgrootte voor sluiterloze werking in beveiliging en monitoring
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
VOx ongekoelde thermische camera-module met resolutie 1280x1024 en sluiterloze opzet voor hoge-definitie-bewaking
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Thermische Camera van VOx voor Koortsopsporing
| Resolutie: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
400x300 koorts die Thermische Cameramodule onderzoekt
| Resolutie: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Opgeheven van het Onderzoeksirl van de Huidtemperatuur de Cameramodule
| Resolutie: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
640x512 / 15μm MWIR koelde Infrarode Detector
| Resolutie: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm mw |
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |

