Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
Thermische de Cameramodule van GAVIN615B Coold MWIR
| Detectortype: | De gekoelde Detector van MCT IRL |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS046 |
| Resolutie: | 640x512 |
650x512 thermische die Weergavemodule in UAV Nuttige lading wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Typische NETD: | ≤40mK |
De ongekoelde Uiterst kleine Grootte 640x512 12uM van de Thermische Weergavemodule voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
1280x1024 12μm Thermische de Cameramodule van HD met 30~180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavekern van FPA
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ultra Duidelijke Gekoelde MWIR-Camerakern
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
De Gekoelde IRL Detector van HD 1280x1024 12μm
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm mw |
De medio Golflengte koelde Infrarode Detector 640x512 15μm
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | MCT |
| Type: | Gekoelde Infrarode Detector |
Ultra-compact 256×192/12μm Plug-in Thermische Camera voor Mobiele Apparaten
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |

