Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
1280x1024 Resolutie 12μm Pixel Size Thermal Camera Module voor detectie op lange afstand
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12 μm ongekoelde thermische beeldcameramodule met sluiterloze bediening voor brandbestrijding
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Digitale zoom: | 1X/2X/4X/8X |
1280x1024 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde FPA Thermal Camera Core voor beveiliging
| NETD: | ≤ 30mK |
|---|---|
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
MegaPixel 1280 x 1024 resolutie 12 μm pixelgrootte Ongekoelde LWIR thermische camerakern met sluiterloze bediening
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Plug-and-play infrarood cameramodule met 120×90 resolutie en infrarooddetector op waferniveau
| type: | Plug-and-play infraroodcameramodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Draagbare thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie wafer-niveau infrarood detector en USB2.0 interface
| type: | Plug-in thermische camera |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Ultra-compact 256×192 resolutie 12μM pixelgrootte plug-in thermische camera infrarood cameramodule
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
256×192 Resolutie Onverkoelde LWIR FPA Plug-in Thermal Camera met USB2.0 Interface
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
iMC212 Infrarood miniatuurmodule met 256×192/12μm voor draagbare apparaten
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Resolutie infrarooddetector: | 256x192 |
| Gebruikt voor: | Mobiele terminaltoepassingen |
Dongle-formaat thermische camera met 120×90 resolutie en USB2.0-interface voor mobiele apparaten
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |

