Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 1280x1024 thermal imaging module ] bij elkaar passen 103 producten.
Ongekoeld Thermisch de Camera384x288 17μM For Body Temperature Onderzoek van LWIR
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De op een voertuig gemonteerde van de de Camera Thermische Camera van IRL van de Nachtvisie Kern 384x288/17μm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
LWIR-gekoelde infrarooddetector met 320x256 resolutie en 30 μm pixelgrootte voor detectie van SF6/NH3-gaslekken
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@24V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Snelle integratie Gekoelde IR-camerakern EYAS1212 Megapixel 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
HD de gekoelde Infrarode die Detector van MWIR in Veiligheidscamera wordt geïntegreerd
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Sollicitatie: | Systeemintegratie |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
Ultra Duidelijke Gekoelde MWIR-Camerakern
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Kern van de de Reeks de Ongekoelde Infrarode die Camera van de MegaPixelstop in Complexe Milieu's wordt gebruikt
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infrarode de Camerakern van 384x288 17um voor Medische Thermografie
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
RUWE Digitale Video Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512 12um van YUV BT656
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

