Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 1280x1024 thermal imaging module ] bij elkaar passen 103 producten.
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
1280x1024 12μm Megapixels Gekoelde FPA-Detector Hoge Gevoeligheid
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
1280x1024 / 12μm Ongekoelde FPA Detector voor Thermische Toezichtcamera
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
PLUG612 Ongekoelde LWIR-camerakern 640x512 12μm met heldere thermische beeldvorming
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
Gedistilleerde HgCdTe MWIR-cameramodule 640x512/15μm voor thermische handcamera's
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Thermische de Camerakern 640x512 15μm van RS058 T2SL Gekoelde Infrarode Detectorintegratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
15μm 640x512 Gekoelde IRL de Cameramodule van de Detectorintegratie MCT MWIR
| Resolutie: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

