Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 15 m cooled infrared detector ] bij elkaar passen 113 producten.
De infrarode Thermische Kern 640x512/17μm van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
Niet Invasieve Infrarode Camerakern voor de Medische Diagnose van het Thermische Weergavesysteem
| Oplossing: | 384x288 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,85W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische Infrarode Weergavecamera's voor Medische Thermografieoplossingen
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
PLUG417R Niet-gekoelde thermografische camera-module 400x300 / 17μm
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gekoelde Thermische Resolutie 30μm van de Camerakern 320x256 Pixel met de Koeler van RS058 Cryo
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
Onderzoek van het de Module384x288 17μM For Medical Thermal Beeld van LWIR het Ongekoelde Thermische
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
OEM LWIR Thermische Camerakern Ongekoelde 400x300 17μM With Industrial Thermography
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Snelle de Cameramodule 384x288 17μM For Health Care van de Integratie Thermische Weergave
| Oplossing: | 384x288 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,85W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

