Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 15 m cooled infrared detector ] bij elkaar passen 113 producten.
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
Gedistilleerde HgCdTe MWIR-cameramodule 640x512/15μm voor thermische handcamera's
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
25mK de gekoelde Hoge Gevoeligheid van Cameramodules voor Lange afstandopsporing
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
HD LWIR koelde Thermische Camerakern 640x512 voor Lange afstandveiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
GAVIN615B compacte Thermische de Cameramodule van de Camerakern 640x512/15μm MCT MWIR
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
RS058 Cryocooler koelde Thermische Cameramodule T2SL LWIR 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Snelle integratie MCT MWIR gekoelde thermische module in drones 50Hz/100Hz
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Hoge Kern 15μm 640x512 van de Framesnelheidmwir Thermische Camera met de Koeler van RS058 Cryo
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
400x300 17μm LWIR thermische cameramodule ongekoelde met industriële thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

