Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 15 m cooled infrared detector ] bij elkaar passen 113 producten.
Infraroodcamera van de PLUG-R-serie met kern, ongekoelde thermische cameramodule 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~550℃ |
| NETD: | <30 mK |
Gekoelde de Cameramodules 320x256 30μm van GAVIN330 MWIR Diverse Zoomlensopties
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Maat: | 150x67x80mm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
Hoge Framesnelheidmwir Thermische Weergave Module Gekoelde HgCdTe 640x512 15μm
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
GAVIN615L Gekoelde warmtebeeldmodule T2SL LWIR Eenvoudige integratie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤25mK |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Resolutie: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
3.2μm~3.5μm MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 640x512 Resolutie voor Methaangaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤235g |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
640x512 15μm van de de Cameramodule van T2SL LWIR de Thermische Hoge Resolutie GAVIN615L
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
De medische Kern 384x288 17um van de Thermische Weergave Infrarode Camera
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Gedempte MWIR-warmtebeelddetector met 640×512/15μm voor detectie van gaslekken met hoge gevoeligheid 25mK NETD
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | 25mK (F1.5) |
| De resolutie van de detector: | 640x512 |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |

