Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ ir high resolution thermal camera ] bij elkaar passen 414 producten.
1280x1024 resolutie Thermal Imaging Module met 30-180mm Zoom Lens en Uncooled LWIR Detector
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Onverkoelde LWIR 1280x1024 thermische camera module voor thermische beveiligingscamera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
LWIR-thermische camera-module met een resolutie van 640x512 en een pixelgrootte van 12 μm voor heldere thermische afbeeldingen
| Typisch NETD: | ≤20mK |
|---|---|
| Digitale framesnelheid: | 50 Hz |
| type: | Ongekoelde cameramodule |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Niet-gekoelde thermische camera-module met 1280x1024 resolutie en 12μm pixelgrootte voor sluiterloze werking in beveiliging en monitoring
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
256x192 12μm Thermische Camerakern Ongekoeld volledig Geoptimaliseerd ruilmiddel-C
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 256x192 / 12μm |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
1280x1024 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde FPA Thermal Camera Core voor beveiliging
| NETD: | ≤ 30mK |
|---|---|
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Hoge Kern 15μm 640x512 van de Framesnelheidmwir Thermische Camera met de Koeler van RS058 Cryo
| type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Industriële 1280x1024 12μm Thermische Cameramodule met Hoge Temperatuurbereik
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

