Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ ir high resolution thermal camera ] bij elkaar passen 416 producten.
COIN612R thermische Weergavekern, de Thermische Camera van HD voor Hommel
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
384x288/17μm Op Voertuig Gemonteerde Thermische Camera met Intelligent Alarm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Micro-thermische camera-module met een resolutie van 256x192 en een pixelgrootte van 12 μm voor een laag energieverbruik
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ |
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera met 384x288 17μm de Ongekoelde Detector van IRL
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische camera-kern met een resolutie van 256 × 192 en een pixelpitch van 12 μm voor temperatuurmeting van -20 °C~+550 °C
| Oplossing: | 256×192 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ |
384x288 Resolutie 12μm Pixelgrootte Schutterloze ontwerp LWIR Uncooled Thermal Camera Module
| Oplossing: | 384x288 /12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
120×90 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR Thermal Camera Module met universele besturingsinterfaces
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-thermische camera-module met 256x192 resolutie 12μm pixel pitch en 330mW stroomverbruik
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 330mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR Thermische Cameramodule Met Temperatuurmeetbereik van -20℃~150℃/0~550℃
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

