Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir drone thermal camera ] bij elkaar passen 56 producten.
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 256x192 12μM For Smart Home van LWIR
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Drones Thermische Beeldvormingsmodule 640x512 12μm Met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Industriële 1280x1024 12μm Thermische Cameramodule met Hoge Temperatuurbereik
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12µm Drone Infrarood Camera Module voor Elektriciteitsinspectie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mk |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
9.1mm Module 30Hz 640x512 12μm van de Lens de Ongekoelde Thermische Weergave voor Hommels
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Uiterst kleine Grootte 640x512 12uM van de Thermische Weergavemodule voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |

