Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir drone thermal camera ] bij elkaar passen 56 producten.
MUNTSTUK van de Micro- Thermische Ongekoelde 256x192 Resolutie 12μm Cameramodule Pixelgrootte
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Langgolfthermische camera-module 640x512 met 9,1 mm lens voor onbemande luchtvaartuigen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Drones Ongekoelde LWIR Thermische Module Met 640x512 12µm VOx Microbolometer
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
9,1 mm 30 Hz LWIR 640x512 12 µm Infrarood Camera Module Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Mini Size-Ruilmiddel Ongekoelde LWIR Thermische Module 640x512 12μm voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Energieverbruik: | 0,7 W |
| Spectrumbereik: | 8~14μm |
Ongekoelde thermische module voor drones 640x512 12μM framesnelheid 30Hz
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Radiometrische ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 Spectrumbereik 8~14 μm voor drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

