Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir drone thermal camera ] bij elkaar passen 56 producten.
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Draagbare 120×90/12μm Wafer-level Infrarood Cameramodule voor Temperatuurmeting
| Type: | Plug-in warmtebeeldcamera |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
640x512 / 12μm LWIR Thermische Module Ongekoelde Veelvoudige Standaardinterfaces
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
640x512 12um Thermal Imaging Module 8μm tot 14μm NETD < 40mK
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Uitbreidingscomponenten: | VPC/USB3.0/GigE/Cameralink |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van LWIR 640x512/12μm voor het Slimme Fokken
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typische NETD: | ≤40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
PLUG1212 de ongekoelde Module van HD LWIR 1280x1024/12μm voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichte & Flexibele Ongekoelde Thermische Module met Infrarode de Detectorsensor van LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
LWIR Ongekoelde 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Persoonlijke Nachtvisie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Flexibele Ongekoelde Thermische Imager Modulekern met LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |

