Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
De petrochemische Camera van de het Lekopsporing van het de Industrie Infrarode Gas met 23mm Lens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm gekoelde infraroodthermische module voor het detecteren van koolmonoxidegaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 30 Hz/60 Hz |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
N-Driver384 Infrarode de Cameramodule 384x288 van de Nachtvisie voor het Veilige Drijven
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
iMC212 Infrarood miniatuurmodule met 256×192/12μm voor draagbare apparaten
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Resolutie infrarooddetector: | 256x192 |
| Gebruikt voor: | Mobiele terminaltoepassingen |
Onverkoelde thermische infraroodbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Infraroodgekoelde cameramodules 320x256 30μm met 55mm vaste zoomlens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
640x512/15μm gekoelde IR-cameramodule met 25mK NETD en 3,2-3,5μm spectrumbereik voor optische gasbeelden
| NETD: | 25mK (F1.5) |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Optionele lens: | Vast zoomen |
Petrochemical Industry Infrared Gas Leak Detection Camera With 23mm Lens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

