Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
De Infrarode Gemakkelijke Integratie 640x512/15μm van de de Thermische Weergavemodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
1280x1024/12µm Megapixel Gekoelde FPA Infrarood Thermische Detector Hoge Gevoeligheid
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512 / 15μm voor langeafstandsdetectie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
3.2μm~3.5μm MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 640x512 Resolutie voor Methaangaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤235g |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
De gekoelde Detector 320x256 30μm van FPA MCT IRL voor Snelle Integratie
| materiaal: | MCT |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
320x256 30μm Gekoelde de Detectorcamera 23mm van de Gaslekkage Lens voor Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde Infrarode Module |
|---|---|
| Resolutie: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm gekoelde camera-modules met 55mm lens VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

