Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
320x256/30µm Gekoelde Infraroodmodule voor Gaslekdetectie in de Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | 10mK |
GAVIN615B geïntegreerde Thermische Compacte de Cameramodule van de Veiligheidscamera MCT MWIR
| Detectortype: | Gekoelde MCT IR-detector |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS046 |
| Oplossing: | 640x512 |
320x256 Resolutie MWIR Infrarood Detector met 30μm Pixelgrootte voor Gekoelde Optische Gasbeeldvormingscamera
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Gewicht (G): | ≤600g |
128x128 25μm de Geïntegreerde Detector van de Dewarvat Koelere Assemblage MCT IRL
| Oplossing: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
100 Hz beeldsnelheid MWIR Thermal Imaging Module gekoeld HgCdTe 640x512/15μm
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
320x256/30μm gekoelde IR-cameramodule voor optische gasbeelden
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

