Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
12μM Megapixels Cooled FPA Detector Hoge Gevoeligheid 1280x1024
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Hoge Gevoeligheid Gekoelde Cameramodules 25mK met Horizontale Beeldrichting
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
RS422 99,5% de Kern 1280x1024 12μM van Pixelrate cooled ir detector module
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
Infraroodgekoelde cameramodules 320x256 30μm met 55mm vaste zoomlens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Infraroodcamera kern voor gaslekken met 320x256/30μm infrarood detector
| Sensor: | IR-sensor |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
OEM MCT MWIR Hoogresolutie gekoelde camera module 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Hoge Resolutie 1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode de Cameramodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |

