Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct ] bij elkaar passen 156 producten.
Hoge Gevoeligheidsogi Infrarode Camera voor Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm gekoelde camera-modules met 55mm lens VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Toezicht Gekoelde MWIR-Cameramodule voor alle weersomstandigheden 1280x1024 12μm
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
640x512 15 μm gekoelde infrarood detector module integratie
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
De hoge Camera Module Gekoelde HgCdTe 640x512 15μm van de Framesnelheidmwir Thermische Veiligheid
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Hoge Kern 15μm 640x512 van de Framesnelheidmwir Thermische Camera met de Koeler van RS058 Cryo
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
Draagbare 256×192 Resolutie 12μm Pixelgrootte Ultra-compacte Thermische Beeldvormingsmodule voor Plug-in Thermische Camera
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Pixelgrootte: | 12μm |

