Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct ] bij elkaar passen 156 producten.
256×192 Resolutie Onverkoelde LWIR FPA Plug-in Thermal Camera met USB2.0 Interface
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
iMC212 Infrarood miniatuurmodule met 256×192/12μm voor draagbare apparaten
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Resolutie infrarooddetector: | 256x192 |
| Gebruikt voor: | Mobiele terminaltoepassingen |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
100 Hz beeldsnelheid MWIR Thermal Imaging Module gekoeld HgCdTe 640x512/15μm
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Thermische camera Core Cooled IR Camera Module 320x256/30μm voor het detecteren van gaslek
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |

