Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct ] bij elkaar passen 156 producten.
MWIR koelde Infrarode Thermische Weergavedetector voor Toezichtcamera
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512/12μm |
| Sollicitatie: | Beveiligingsmonitoring |
Duidelijke thermische beeldvorming MWIR-gekoelde IR-detector 640x512/15μm
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
|---|---|
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
| Bedrijfstemperatuur: | -45℃~+71℃ |
1280x1024 12μm van de de Cameramodule van HD de Thermische Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spectrale waaier: | 3.7~4.8μm mw |
| NETD: | ≤20mK |
Beveiligingsbewaking MWIR-gekoelde infrarooddetector 640x512/12μm
| Sollicitatie: | Veiligheid Controle |
|---|---|
| Technologie: | Infrarode Thermische Weergave |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
1280x1024 12μm Megapixels Gecooide FPA-infrarooddetector
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoeld thermisch module 640x512 / 15µm met continu zoomlens 60~240mm/F4
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |

