Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct ] bij elkaar passen 156 producten.
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
MCT MWIR Mid Wave gekoelde warmtebeeldmodule 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
HD MWIR MCT gekoelde infrarooddetector 1280x1024 12μM
| Type: | MWIR gekoelde IR-detector |
|---|---|
| Materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
De medio Golflengte koelde Infrarode Detector 640x512 15μm
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | MCT |
| Type: | Gekoelde Infrarode Detector |
De hoge Module 320x256/Gekoelde 30μm MCT MWIR van de Gevoeligheids Thermische Camera
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 1 ~ 200 Hz instelbaar |
| Maat: | 142x58,5x71mm |
LS734 Lineaire Stirling Cryokoeler voor koeling MCT gekoelde infrarooddetector
| MTTF: | ≥20000 uur |
|---|---|
| Integratie Methode: | IDDCA |
| Gewicht: | ≤1,0 kg |
15μm 640x512 Gekoelde IRL de Cameramodule van de Detectorintegratie MCT MWIR
| Resolutie: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm |
OEM Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MWIR MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
MCT koelde Infrarode Detector Medio Golf FPA 128x128 25μm
| Oplossing: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
FPA MCT Gekoelde Infrarood Detector Mid Wave 128x128 / 25μm
| Oplossing: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

