Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Infrarood Cameramodule 256×192/12μm Pixelgrootte voor Consumentenelektronica
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Ultra Duidelijke Gekoelde MWIR-Camerakern
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoeld thermisch module 640x512 / 15µm met continu zoomlens 60~240mm/F4
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoelde MWIR optische gasbeeldvormingsdetector met 10mK NETD en 320x256 resolutie voor gaslekdetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
HD gekoelde Thermische Weergavemodule 1280x1024 12μM Long Range Monitoring
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Het gekoelde Toezicht van de de Camerakern 640x512 15μM For Long Range van MWIR Thermische
| Type: | Gekoelde Cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Resolutie: | 640x512/15μm |
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

