Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
Toezicht Gekoelde MWIR-Cameramodule voor alle weersomstandigheden 1280x1024 12μm
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
OEM Gekoelde Cameramodules 320x256 30μm Infrarode Cameramodule
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
1280x1024 / 12μm MCT IRL Detector Gekoelde ADVERTENTIEmodule voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Hoge gevoeligheid: | NETD≤20mK |
| Stroomverbruik: | 9W |
Optische gasbeeldcamera met 320x256/30μm gekoelde MWIR infrarooddetector voor gaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| sensor: | IR-sensor |
| technologie: | infrarood |
MWIR 320x256/30μm optische gas-imagingcamera kern voor draagbare thermische beeldvormer
| Spectraal bereik: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Gewicht: | ≤680g |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm gekoelde IR-cameramodule voor optische gasbeelden
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
De petrochemische Camera van de het Lekopsporing van het de Industrie Infrarode Gas met 23mm Lens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Ultraheldere 1280x1024 12µm Gekoelde Thermische Module voor Monitoring op Lange Afstand
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Gebruikt voor: | toezichtcamera |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
Ultra Duidelijke 1280x1024 12μm Gekoelde Thermische Module voor Lange afstand Controle
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Gebruikt voor: | Bewakingscamera |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |

