Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MCT MWIR Mid Wave gekoelde warmtebeeldmodule 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Langeafstandsbewaking IR-gekoelde cameramodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256 Resolutie 60Hz Beeldfrequentie 20mK NETD Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Thermische Module voor Gaslekdetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
| Framesnelheid: | 60 Hz |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
23mm lens 320x256 Resolutie 10mK NETD optische gas beeldvorming camera voor gaslekken detectie
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Optionele lens: | Vast zoomen |
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |

