Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
Hoge Resolutie 1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode de Cameramodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Het gekoelde Toezicht van de de Camerakern 640x512 15μM For Long Range van MWIR Thermische
| Type: | Gekoelde Cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Resolutie: | 640x512/15μm |
320x256 30μm Dubbele de Seriedetector van het Kleuren Brandpuntsvliegtuig
| Resolutie: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm (mw); 7.7~9.5μm (LW) |
| Het koelen tijd: | <8min |
T2SL de geïntegreerde Detector van IRL van de Dewarvat Koelere Assemblage Dubbele Band Gekoelde
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <9W |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 320x256/30µm en 10mK NETD Gevoeligheid
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤600 |
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
Mid Wave Cooled 320x256/30μm OGI Thermal Camera Detector voor het visualiseren van VOC's
| Cryo-koeler: | RS058I/LS713/LS734 |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
Van de de Hoge Resolutie de Thermische Camera van MCT MWIR Module 1280x1024/12μm voor Lange afstandopsporing
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Gecooide optische gasbeeldvorming MWIR-infraroodcamera-kern met 320x256/30μm voor meting door vlammen
| Functie: | Meting door vlammen |
|---|---|
| Brandpuntsafstand: | 23 mm/55 mm |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |

