Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
MWIR 320x256/30μm optische gas-imagingcamera kern voor draagbare thermische beeldvormer
| Spectraal bereik: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Gewicht: | ≤680g |
MWIR-gekoude infraroodcameramodule met 640x512 en 25mK NETD voor niet-contactgaslekdetectie
| Grootte (mm): | 71×72×52 |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤ 370 |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera met 640x512/15μm voor detectie van hooggevoelige gaslekken
| Digitale video: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
640x512 15 μm gekoelde infrarood detector module integratie
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
1280x1024 / 12μm MCT IRL Detector Gekoelde ADVERTENTIEmodule voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Hoge gevoeligheid: | NETD≤20mK |
| Stroomverbruik: | 9W |
20mK NETD Optische Gasbeeldvormingsdetector met 320x256 Resolutie en 10,3-10,9μm Spectraal Bereik
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR gekoelde optische gas-imaging module met 10mK NETD voor gaslekken detectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Pixelgrootte: | 30μm |
320x256/30µm LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvormende Infrarooddetector voor de Chemische Industrie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
320x256/30μm MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera voor het visualiseren van gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| Detectorresolutie: | 320x256 |

